نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها از تلگرام خارج شد

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که از کانال تلگرام خارج شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اعلام کرد: با توجه به سیاست‌های کلی نظام مبنی بر حمایت از پیام رسان های ایرانی، از این پس اخبار مرتبط با فعالیت‌های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری صرفا از طریق شبکه های اجتماعی sapp.ir/nahad_daneshgahha، iGap.net/nahad_daneshgahha، eitaa.com/nahad_daneshgahha    دنبال می شود.

دقایقی پیش رضا جواهری، رئیس مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری در بخشنامه ای به کلیه دستگاه های اجرایی، استفاده از پیام رسان های خارجی در تمامی نهادها و موسسات دولتی و عمومی غیر دولتی را ممنوع اعلام کرده است.

در متن این بخشنامه آمده است: «به استناد بند ۷ مصوبه شورای عالی فضای مجازی با موضوع سیاست ها و اقدامات ساماندهی پیام رسان های اجتماعی، باید کلیه نهادها و موسسات دولتی و عمومی غیر دولتی هرگونه تبلیغات خود در محیط پیام رسان های اجتماعی را صرفا از طریق پیام رسان های اجتماعی داخلی که به صورت رسمی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام می شود انجام دهند. بدیهی است هرگونه استفاده از پیام رسان های اجتماعی خارجی برای مکاتبات اداری و ارائه خدمات اداری کماکان ممنوع است.»

دیدگاهتان را بنویسید