نسخه جدید تلگرام برای کامپیوتر عرضه شد + دانلود

نسخه جدید تلگرام برای کامپیوتر عرضه شد. در این نسخه شاهد اضافه شدن امکانات بسیاری به این مسنجر محبوبهستیم و هم‌اکنون می‌توانید آن را به صورت رایگان دانلود ..

تلگرام یکی از محبوب‌ترین نرم افزارهای پیام‌رسان اینترنتی است که چند روز پیش ورژن جدید آن با قابلیت‌های فراوان در اختیار دارندگان گوشی های هوشمند قرار گرفت. پس از آن بسیاری از کاربران در انتظار عرضه نسخه جدید تلگرام برای کامپیوتر و اضافه شدن قابلیت‌های تازه بودند که حالا این اتفاق افتاده است.

چندی پیش و به دنبال به‌روز شدن نسخه ویندوزفونی تلگرام بود که سازندگان با عرضه نسخه مخصوص کامپیوتر و اضافه کردن برخی قابلیت‌های جدید، شکل ظاهری آن را با بهره‌گیری از زبان طراحی “UWP” مایکروسافت تا حد زیادی تغییر دادند. اما رابط کاربری و طراحی تنها دغدغه کاربران نیست. به همین منظور تلگرام با بهره‌گیری از سیستم رمزگذاری پیشرفته این اطمینان را به کاربران می‌دهد که تمام پیام‌ها از طریق بستری امن به دست مخاطب مورد نظر برسد.

در نسخه جدید تلگرام برای کامپیوتر می‌توان اط پنجره اعلانات به پیام‌ها پاسخ داد

یکی دیگر از ویژگی‌های قابل توجه این پیام رسان، یکپارچه‌سازی دستگاه‌های مختلف و دریافت به‌هنگام پیام‌هاست که در نتیجه آن کاربران می‌توانند بدون نگرانی از چند دستگاه به صورت همزمان برای ارتباط با افراد مختلف استفاده کنند. همچنین در کنار پشتیبانی نسخه جدید تلگرام از کاشی‌های زنده و دستیار صوتی کورتانا در ویندوز ۱۰، حالا امکان پاسخ دادن به پیام‌ها از پنجره جدید اعلانات نیز فراهم شده است.

هم‌اکنون می‌توانید با مراجعه به فروشگاه نرم افزارهای مایکروسافت، نسخه جدید تلگرام برای کامپیوتر را به صورت کاملا رایگان از طریق این لینک دریافت کنید.

منبع: گجت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید