میرسلیم: موافق فیلتر تلگرام بودم/ نمی‌توانیم اجازه دهیم هرکس هر غلطی خواست در این مملکت کند/ صداوسیما در اتفاقات اخیر خوب عمل کرد

ما که نمی توانیم آزاد بگذاریم هر کسی هر غلطی خواست در این کشور بکند. می گویند کسب و کار مردم با مشکل مواجه می شود. ما خودمان پیام رسان ملی مان را راه می اندایم، خوب هم هست و مردم می توانند از آن طریق کارشان را ادامه دهند.

عضو حزب موتلفه اسلامی با بیان این که صدا و سیما بر خلاف نظر بعضی ها در اتفاقات اخیر بسیار خوب عمل کرده است، گفت: من موافق فیلتر تلگرام بودم چرا که ما نمی توانیم اجازه دهیم هر کس هر غلطی خواست در این کشور بکند.

مصطفی میرسلیم در گفت و گو با جماران ، در مورد نوع مواجهه صدا و سیما با ناآرامی های اخیر کشور گفت: صدا و سیما در این مورد بسیار خوب کار کرد برخلاف نظر خیلی ها صدا و سیما در این وقایع خدمت ارزنده ای کرده است؛ آن چه خدمت نکرد و خیانت کرد فضای مجازی بود. متاسفانه از تلگرام سوء استفاده کردند و شبکه آمد نیوز که وابسته به منافقین بود خیلی خیانت کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا موافق فیلتر تلگرام هستید، اظهار کرد: بله، ما که نمی توانیم آزاد بگذاریم هر کسی هر غلطی خواست در این کشور بکند؛ می گویند کسب و کار مردم با مشکل مواجه می شود، در حالی که ما خودمان پیام رسان ملی مان را راه می اندازیم، خوب هم هست و مردم می توانند از آن طریق کارشان را ادامه دهند.

میرسلیم در مورد برخورد و مواجه نظام با این اتفاقات بیان داشت: ناگزیر در چنین اتفاقاتی این چیزها پیش می آید. وقتی یک بلبشو به این عظمت در کشور رخ می دهد که ۷۰، ۸۰ شهر را درگیر می کند و عده بسیار زیادی را ملتهب می کند. طبیعی است که دستگاه قضایی نیز عاملین را دستگیر کند و به پرونده ها رسیدگی کند. ممکن است این رسیدگی یک مقدار طول بکشد. قاعدتا باید سریع برخورد کنند تا متوجه شوند که ریشه ها کجاست.

وی در مورد منشاء اعتراضات گفت: من فکر می کنم تا حالا مقدار زیادی ریشه های این التهاب ها مشخص شده و به زودی اعلام خواهد شد. ریشه اصلی آن خارجی است اما از ایادی داخلی هم استفاده کرده اند.

منبع: انتخاب
Tagged with:

دیدگاهتان را بنویسید