خواندن پیام‌ها بدون خوردن تیک دوم/چطور پیام‌ها و تصاویر و ویدیوهای تلگراممون را بازیابی کنیم؟

خواندن پیام‌ها بدون خوردن تیک دوم: باید اعتراف کنیم برای همه ما پیش آمده که زمانی به خواندن پیام ارسالی یک فرد مشتاق بوده ایم، اما ترجیح دادیم که فرد مورد نظر متوجه این موضوع نشود. تداخل این دو موضوع نهایتا به خوردن تیک دوم پیام ارسالی برای شخص ارسال کننده و یا نخواندن متن منجر شده است! اما اگر بتوان هردوی این‌ها را باهم داشت چه؟
راهی وجود دارد تا بتوان این قانون ثابت در تلگرام را دور زد.
بعد از ورود به تنظیمات تلگرام به منوی Notification and Sounds وارد شوید.

  در این منو از میان موارد موجود Popup Notification را برگزینید. پاپ آپی که در جای جای دنیای وب مخل اعصاب بوده و حجم اینترنت ما را صرف بالا بردن رنک سایر وب سایت‌ها می‌کند، در اینحا مفید خواهد بود. پاپ آپ تلگرام بدون اهمیت به باز یا بسته بودن صفحه و یا قرار داشتن در هر اپلیکیشن و منویی از گوشی، هنگام دریافت یک پیام جدید آن را به شما نمایش خواهد داد.

  در این منو چهار حالت به شما نمایش داده خواهد شد.

•    بدون پاپ آپ

•    فقط در زمان باز بودن صفحه

•    فقط زمان بسته بودن صفحه

•    همیشه

حال تفاوتی ندارد که از سه حالت آخر کدام یک را انتخاب مینمایید، چون بسته به شرایط مورد انتخابی در صفحه پاپ آپ پیام‌های ارسالی به شما نمایش داده خواهند شد. در این حالت با اینکه متن پیام را خواهید دید با این حال تا زمان زدن دکمه view و ورود به اپلیکیشن تیک دوم برای شخص ارسال کننده نخواهد خورد!

چطور پیام‌ها و تصاویر و ویدیوهای تلگراممون را بازیابی کنیم؟
روش اول:  گوشی خود را به واسطه کابل به رایانه متصل کنید.  وارد حافظه داخلی یا کارت حافظه جانبی گوشی خود شوید.  وارد پوشه Telegram شوید با وارد شدن به پوشه Telegram Images می‌توانید تمامی تصاویر خود را آنجا مشاهده کنید
روش دوم:
از طریق یک نرم‌افزار مدیریت فایل به کارت حافظه گوشی خود بروید
به پوشه Android بروید وارد پوشه data شوید پوشه org.telegram را باز کنید

در نهایت با وارد شدن به پوشه cache می‌توانید تمامی تصاویری که در تلگرام ارسال و یا دریافت کرده اید را مشاهده کنید
اگر می‌خواهید پیام‌های حذف شده خود را بازیابی کنید، می‌توانید با استفاده از نرم افزار EaseUS MobiSaver این کار را در پیام رسان تلگرام انجام دهید. این نرم افزار را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.

منبع: میزان

دیدگاهتان را بنویسید