بررسی تهدیدها و فرصت‌های تلگرام در کمیسیون مشترک امنیت و اقتصاد مجلس

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: تهدیدها و فرصت‌های تلگرام در کمیسیون مشترک امنیت ملی و اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ سیدحسین نقوی حسینی در خصوص جلسه مشترک کمیسیون‌های امنیت ملی و سیاست خارجی و اقتصادی مجلس و فیلترینگ تلگرام، گفت: جلسه مشترکی با حضور اعضای کمیسیون‌های امنیت ملی و سیاست خارجی و اقتصادی پیرامون تهدیدات اقتصادی تلگرام و عملکرد پیام رسان‌های داخلی برگزار شد اما در مورد فیلترینگ تلگرام تصمیمی اتخاذ نشد.

نماینده مردم پیشوا و ورامین در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مرجع فیلترینگ تلگرام مجلس و نمایندگان نیستند  لذا تنها به بررسی ابعاد موضوع، تهدیدات و فرصت‌ها پرداخته شد.

وی افزود: در این جلسه که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و دبیر شورای عالی فضای مجازی برگزار شد، در مورد تقویت شبکه‌های پیام رسان داخلی اظهارنظرهایی مطرح شد، همچنین تاکید شد که خدمات دولت در سطح شبکه‌های پیام رسان داخلی ارایه شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جلسات کمیسیون مشترک ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: مسئولان اجرایی و نمایندگان بر حفظ و تقویت کسب و کار و اشتغال در فضای مجازی تاکید کردند.

Tagged with:

دیدگاهتان را بنویسید