آپدیت نسخه بتای جدید تلگرام با امکان اضافه کردن چند اکانت منتشر شد + عکس

نسخه بتای جدید تلگرام منتشر شد. در نسخه جدید تلگرام چند قابلیت تازه اضافه شده است که مهمترین‌ آن‌ها، امکان افزودن چند حساب کاربری و اکانت است.

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از گجت نیوز، آپدیت تلگرام این مرتبه به همراه یک قابلیت بسیار محبوب و کاربردی منتشر شد. کاربران پیش از این برای استفاده از چند حساب کاربری در تلگرام، باید دست به دامن ترفندها و ابزارهای جانبی می‌شدند، اما به لطف مهمترین قابلیت نسخه بتای جدید تلگرام که مطمئنا به زودی در قالب نسخه پایدار جدید به دست کاربران خواهد رسید، می‌توان در دل برنامه اصلی چندین حساب کاربری اضافه کرد و خیلی راحت میان آن‌ها جابه‌جا شد.

اکنون می‌توان با یک شماره موبایل، یک اکانت تلگرام مستقل ایجاد و ارتباط‌های کاری، دوستانه و خانوادگی خود را خیلی راحت جدا کرد. از زمان محبوب شدن این پیام‌رسان نزد کاربران ایرانی، آن‌ها به دنبال روشی برای نصب دو یا چند تلگرام بر روی گوشی موبایل خود بوده‌اند. می‌توان انتظار داشت محبوبیت این پیام‌رسان بعد از این نزد کاربران بیشتر نیز خواهد شد.


ویژگی‌های کلی پیام‌رسان تلگرام

توانایی درست کردن گروه به منظور مکالمه دسته‌جمعی
سرعت بسیار بالای ارتباطات به خاطر اتصال به نزدیکترین سرور از نظر جغرافیایی
امکان ارسال انواع فایل‌های دارای پسوندهای مختلف تا سقف ۱ گیگابایت
رمزنگاری پیشرفته سرتاسری برای حفظ حریم خصوصی کاربران
وجود سرویس فضای ابری نامحدود برای ذخیره کردن همیشگی مکالمات و همچنین فایل‌ها
مصرف پهنای باند پایین
وجود استیکرهای متنوع و امکان ساخت استیکرهای مورد علاقه خود بدون محدودیت
وجود تم‌های آماده و امکان ساخت دستی آن‌ها به منظور زیر و رو کردن ظاهر پیام‌رسان به سلیقه کاربر
امکان به اشتراک‌گذاری مکان به صورت زنده تا سقف ۸ ساعت


امکانات جدید نسخه بتای جدید تلگرام

برای اطلاع از تمامی قابلیت‌های نسخه جدید تلگرام باید تا زمان انتشار نسخه پایدار آن منتظر بمانیم. با این حال اکنون می‌دانیم مهمترین قابلیت این نسخه، امکان اتصال چندین اکانت تلگرام به یک اپلیکیشن و توانایی جابه‌جا شدن سریع میان‌ آن‌ها است.

 

منبع: جام جم

دیدگاهتان را بنویسید